Grane vårturnering 2013

59 lag koste seg i sola på Myra! Tusen takk til alle som deltok enten som spillere, trenere, foreldre, dommere, speaker, kiosk personalet og alle andre, tusen takk for innsatsen for […]

59 lag koste seg i sola på Myra! Tusen takk til alle som deltok enten som spillere, trenere, foreldre, dommere, speaker, kiosk personalet og alle andre, tusen takk for innsatsen for en vel gjennomført turnering.

Lørdagens kamper:

Klasse Bane A Klasse Bane B
  9:30 G7 – 1 Grane 1 Myra UIL 2   9:30 G7 – 2 Grane 2 Trauma United
  9:50 G7 – 1 Sørfjell Trauma Chelsea   9:50 G7 – 2 Myra UIL 1 Trauma Newcastle
  10:15 G7 – 1 Grane 1 Sørfjell   10:15 G7 – 2 Grane 2 Myra UIL 1
  10:35 G7 – 1 Trauma Chelsea Myra UIL 2   10:35 G7 – 2 Trauma Newcastle Trauma United
  11:00 G7 – 1 Myra UIL 2 Sørfjell   11:00 G7 – 2 Trauma United Myra UIL 1
  11:20 G7 – 1 Grane 1 Trauma Chelsea   11:20 G7 – 2 Grane 2 Trauma Newcastle
  11:45 G9 – 1 Grane 1 Jerv 1   11:45 G9 – 2 Grane 2 Trauma Øst 1
  12:05 G9 – 1 Jerv 4 Trauma vest 1   12:05 G9 – 2 Trauma  vest 2 Jerv 2
  12:30 G9 – 1 Grane 1 Jerv 4   12:30 G9 – 2 Grane 2 Trauma  vest 2
  12:50 G9 – 1 Trauma vest 1 Jerv 1   12:50 G9 – 2 Jerv 2 Trauma Øst 1
  13:15 G9 – 1 Jerv 1 Jerv 4   13:15 G9 – 2 Trauma Øst 1 Trauma  vest 2
  13:35 G9 – 1 Grane 1 Trauma vest 1   13:35 G9 – 2 Grane 2 Jerv 2
  14:00 G10 – 1 Froland 1 Trauma Øst   14:00 G10 – 2 Grane 2 Øyestad 2
  14:20 G10 – 1 Grane 1 Øyestad 1   14:20 G10 – 2 Austre Moland Grane J11/12
  14:45 G10 – 1 Froland 1 Grane 1   14:45 G10 – 2 Grane 2 Austre Moland
  15:05 G10 – 1 Øyestad 1 Trauma Øst   15:05 G10 – 2 Grane J11/12 Øyestad 2
  15:30 G10 – 1 Trauma Øst Grane 1   15:30 G10 – 2 Øyestad 2 Austre Moland
  15:50 G10 – 1 Froland 1 Øyestad 1   15:50 G10 – 2 Grane 2 Grane J11/12
Klasse Bane C Klasse Bane D
  9:30 G8- 1 Grane 3 Imås IL 2   9:30 G8- 2 Grane 2 Hisøy IL 2
  9:50 G8- 1 Hisøy IL 1 Trauma øst 1   9:50 G8- 2 Imås IL 1 Trauma øst 2
  10:15 G8- 1 Grane 3 Hisøy IL 1   10:15 G8- 2 Grane 2 Imås IL 1
  10:35 G8- 1 Trauma øst 1 Imås IL 2   10:35 G8- 2 Trauma øst 2 Hisøy IL 2
  11:00 G8- 1 Imås IL 2 Hisøy IL 1   11:00 G8- 2 Hisøy IL 2 Imås IL 1
  11:20 G8- 1 Grane 3 Trauma øst 1   11:20 G8- 2 Grane 2 Trauma øst 2
  11:45 G9 – 3 Jerv 3 Trauma Øst 2   11:45 G8- 3 Grane 1 Grane 4
  12:05 G9 – 3 Grane 3 Myra UIL   12:05 G8- 3 Trauma Øst 1 Sørfjell Stuenes
  12:30 G9 – 3 Jerv 3 Grane 3   12:30 G8- 3 Grane 1 Trauma Øst 2
  12:50 G9 – 3 Myra UIL Trauma Øst 2   12:50 G8- 3 Sørfjell Stuenes Grane 4
  13:15 G9 – 3 Trauma Øst 2 Grane 3   13:15 G8- 3 Grane 4 Grane 3
  13:35 G9 – 3 Jerv 3 Myra UIL   13:35 G8- 3 Grane 1 Sørfjell Stuenes
  14:00 G10- 3 Grane 3 Froland 2   14:00
  14:20 G10- 3 Grane 4 Øyestad 3   14:20
  14:45 G10- 3 Grane 3 Grane 4   14:45
  15:05 G10- 3 Øyestad 3 Froland 2   15:05
  15:30 G10- 3 Froland 2 Grane 4   15:30
  15:50 G10- 3 Grane 3 Øyestad 3   15:50

Søndagens kamper:

Klasse Bane A
res
  9:00 G11- 1 Grane 1  – Grane 3
  9:20 G11- 1 Jerv  – Trauma River Plate
  9:45 G11- 1 Lia IL  – Grane 1
  10:05 G11- 1 Grane 3  – Jerv
  10:30 G11- 1 Trauma River Plate Lia IL
  10:50 G11- 1 Grane 1 Jerv
  11:10 G11- 1 Grane 3 Trauma River Plate
  11:30 G11- 1 Jerv Lia IL
  11:50 G11- 1 Grane 1 Trauma River Plate
  12:10 G11- 1 Grane 3 Lia IL
  12:30 G12 -2 Grane 2 Trauma 2
  12:50 G12 -2 Myra IL 2 A. Moland IL
  13:10 G12 -2 Flosta IL Grane 2
  13:30 G12 -2 Trauma 2 Myra IL 2
  13:50 G12 -2 A. Moland IL Flosta IL
  14:10 G12 -2 Grane 2 Myra IL 2
  14:30 G12 -2 Trauma 2 A. Moland IL
  14:50 G12 -2 Myra IL 2 Flosta IL
  15:10 G12 -2 Grane 2 A. Moland IL
  15:30 G12 -2 Trauma 2 Flosta IL

Annonse som stod i Agderposten, en god samarbeidspartner:

grane-vårturnering 2013

Klasse Bane B
res
  9:00 G11- 2 Grane 2 Sørfjell
  9:20 G11- 2 Trauma Boca Jun Froland
  9:45 G11- 2 Grane 2 Trauma Boca Jun
  10:05 G11- 2 Froland Sørfjell
  10:30 G11- 2 Sørfjell Trauma Boca Jun
  10:50 G11- 2 Grane 2 Froland
  11:10 G12-1 Grane 1 Trauma 1
  11:30 G12-1 Myra IL 1 Risør
  11:50 G12-1 Sørfjell Grane 1
  12:10 G12-1 Trauma 1 Myra IL 1
  12:30 G12-1 Risør Sørfjell
  12:50 G12-1 Grane 1 Myra IL 1
  13:10 G12-1 Trauma 1 Risør
  13:30 G12-1 Myra IL 1 Sørfjell
  13:50 G12-1 Grane 1 Risør
  14:10 G12-1 Trauma 1 Sørfjell

 

About Kåre Mortveit