G03 Sørfjells Sommerturnering 15 og 16 juni, lag og kamper

Vi møter senest 15min før kamp 🙂

Husk drakt, leggbeskyttere, fotballsko og drikkeflaske. Det vil være kiosksalg hele dagen. Premieutdeling etter at lagene har spilt sin siste kamp på søndag.

Grane Blå (Stinta & Moltemyr, 8 spillere lør og 7 søndag): Stian, Sijam, Håkon, Aksel Ø, Christoffer, Johannes, Iver, Even*

Grane Rød (Birkenlund, 9 spillere lør og 7 søndag): Fredrik, Redon, Aksel L, Majdi, Lars, Brage, Eivind*, Mauritz*, Jonas*, Martin**

(Spiller bare *Lørdag eller **Søndag.)

  IL Sørfjells Sommerturnering 2013, G/J 10 – født 2003
Pulje A Pulje B
Grane Blå (Stinta/Moltemyr) Trauma Vest 1
Øyestad 1 Grane Rød (Birkenlund)
Trauma Vest 2 Øyestad 2
Trauma 1 Sørfjell
Berger Øyestad 3
Kamptid: 2 x 9 min.
Lørdag Eydehavn Gressbane  A   Lørdag Eydehavn Gressbane B
Startid Pulje Lag   Startid Pulje Lag
0900 A Grane Blå –   Øyestad 1  0900 B Trauma Vest 1   – Grane Rød
0920 A Trauma Vest 2   – Trauma 1 0920 B Øyestad 2 –   Sørfjell
0940 A Berger – Grane   Blå 0940 B Øyestad 3 –   Trauma Vest 1
1000 A Øyestad 1 –   Trauma Vest 2 1000 B Grane Rød –   Øyestad 2
1020 A Trauma 1 –   Berger 1020 B Sørfjell –   Øyestad 3
1040 A Grane Blå –   Trauma Vest 2 1040 B Trauma Vest 1   – Øyestad 2
1100 A Øyestad 1 –   Trauma 1 1100 B Grane Rød –   Sørfjell
1120 A Berger –   Trauma Vest 2 1120 B Øyestad 3 –   Øyestad 2
Søndag Eydehavn Gressbane  A   Søndag Eydehavn Gressbane B
Startid Pulje Lag   Startid Pulje Lag
0900 A Grane Blå –   Trauma 1 0900 B Trauma Vest 1   – Sørfjell
0920 A Øyestad 1 –   Berger 0920 B Grane Rød –   Øyestad 3
0940 A Trauma Vest 2   – Trauma 1 0940 B Øyestad 2 –   Sørfjell
1000 A Berger – Grane   Blå 1000 B Øyestad 3 –   Trauma Vest 1
1020 A Øyestad 1 –   Trauma Vest 2 1020 B Grane Rød –   Øyestad 2
1040 A Trauma 1 –   Berger 1040 B Øyestad 3 –   Sørfjell
1100 A Grane Blå –   Øyestad 1

Vi prøver å bytte motstander med Grane Rød

1100 B Trauma Vest 1   – Grane Rød

Vi prøver å bytte motstander med Grane Blå

About kk