G03 Seriekamper høsten 2013

Grane Arendal G10

 :)  Vi er en gruppe med tre lag  i seriene, alle på Nivå 1 (beste nivå).

Lagene i 2013 er:

Birkenlund, Stinta og Moltemyr.

Vi vil også i høst veksle på hvilken avdeling vi spiller i, slik at alle 3 lag møter variert motstand. Vi låner spillere mellom lagene kamp for kamp, slik at kamp troppene blir passe store ca.7-10 på hvert lag i kamp.  Birkenlund er flest spillere og derfor det laget det lånes mest i fra. De spillerne som lånes spiller ikke på sitt lag samme uke. Hvem som spiller hvor og annen praktisk info. legges ut i uke planen uke for uke.

For å spille kamper må man ha vært på minst en trening siste syv dager, (det er mange treningsmuligheter hver uke)..

 Gi beskjed i god tid om dere ikke kan spille kamp!!  Ring/SMS til:

Moltemyr: Jostein 93061791, Birkenlund: Jon 48192638/Arben 95933746, Stinta: Knut 40458920

Her er oppsettet for våre 3 lag høsten 2013. Legg merke til at ingen er Grane 1, 3 eller 4, vi bytter på kampene. Lag: S=Stinta, M=Moltemyr og B=Birkenlund:

Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering Skole
Uke 33
13.08.2013 tirsdag 17:00 Grane 4 s Tvedestrand Bjønnes st.   k.gress 5er A G10   avd 1 S
14.08.2013 onsdag 17:00 Grane 3 s Froland 2 Bjønnes st.   k.gress 5er D G10   avd 1 M
14.08.2013 onsdag 17:30 Vigør 3 t Grane 1 Kartemyr 5er   A G10   avd 2 B
Uke 34
21.08.2013 onsdag 17:00 Froland 2 s Grane 4 Kringla KG   mini 5er A G10   avd 1 S
20.08.2013 tirsdag 17:00 Grane 1 s Jerv 1 Bjønnes st.   k.gress 5er D G10   avd 2 M
Uke 35
27.08.2013 tirsdag 17:00 Grane 4 ? Grane 3 Bjønnes st.   k.gress 5er A G10   avd 1 M-Bb
27.08.2013 tirsdag 18:05 Grane 1 s Våg 6 Bjønnes st.  gress F G10   avd 2 Ba
Uke 36
02.09.2013 mandag 17:00 Randesund 4 s Grane 1 Sukkevann kunstgress 5er A G10   avd 2 S
03.09.2013 tirsdag 17:00 Grane 3 s Trauma 1 Bjønnes st.   k.gress 5er B G10   avd 1 M
Uke 37
11.09.2013 onsdag 17:00 Trauma 1 u Grane 4 Sandnes   Stadion Kunstgress 5er B G10   avd 1 S
11.09.2013 onsdag 17:00 Jerv 3 t Grane 3 Holvika   kunstgress 5er D G10   avd 1 B
Uke 38
17.09.2013 tirsdag 17:00 Grane 4 s Jerv 3 Bjønnes st.   k.gress 5er B G10   avd 1 S
17.09.2013 tirsdag 17:00 Grane 3 s Risør 1 Bjønnes st.   k.gress 5er C G10   avd 1 B
18.09.2013 onsdag 17:55 Grane 1 s Vigør 3 Bjønnes st.   k.gress 5er C G10   avd 2 M
Uke 39
25.09.2013 onsdag 17:55 Risør 1 s Grane 4 Kjempesteinmyra   kg 5er A G10   avd 1 M
25.09.2013 onsdag 17:00 Risør 2 s Grane 3 Kjempesteinmyra   kg 5er D G10   avd 1 S
25.09.2013 onsdag 17:00 Jerv 1 s Grane 1 Holvika   kunstgress 5er B G10   avd 2 B
Uke 41
09.10.2013 onsdag 17:00 Grane 4 s Risør 2 Bjønnes st.   k.gress 5er A G10   avd 1 B
09.10.2013 onsdag 17:00 Grane 3 t Jerv 2 Bjønnes st.   k.gress 5er B G10   avd 1 M
Uke 42
16.10.2013 onsdag 17:00 Jerv 2 s Grane 4 Holvika   kunstgress 5er A G10   avd 1 S
16.10.2013 onsdag 17:00 Tvedestrand s Grane 3 Lyngmyr   kunstgress 5er A G10   avd 1 B

Våre 3 lag har nå spilt 42 kamper, 31 seire :), 4 uavgjort og 7 tap i seriene.

Trenings tider/muligheter fra nå og frem til vinteren (følg med på uke planen):

Mandag     18:30-19:45 Skydebanen 1/2 bane, med G9, (KK, JFL, JØ)
Tirsdag    17:30-18:30 Skydebanen 1/2 bane, med J11, (JØ)
Onsdag     18:30-19:45  Skydebanen  1/2 bane, med J11 (KK)
Torsdag    19:00-20:00Bjønnes gress. 1/1 bane (AP, JFL)
Lørdag      15:00-16:30 Skydebanen 1/2 bane, med G9, (KK, JFL, AP)
.
Vi har fått veldig mange treningsmuligheter. »Hoved trening(er)» er viktigst, ellers kan dere velge den/de som passer best i forhold til interesse og andre aktivitieter…(Guttene er nå så store at de ikke lenger må ha med en voksen på trening, men kom gjerne :) )

 

 

 

 

About kk